ПРО КОМФАУНД

Сервіс для пошуку бізнес-партнерів у ваш проект.

Скільки ідей не було реалізовано через те, що поруч не знайшлося однодумця для надійного старту. Найбільші компанії були засновані в партнерстві з людьми, які доповнювали вміння один одного.

Наша основна місія – допомагати засновникам знаходити партнерів за частку (відсоток від бізнесу), для якнайшвидшої реалізації задуманого проекту. Не має значення на якому етапі ви знаходитесь. Завжди можна знайти людину, яка посилить ідею, стартап або навіть готовий бізнес.

Цей сайт дозволить вам дуже швидко знайти потрібних людей по навичкам, досвіді, освіті і ресурсам, які вони готові вкладати в реалізацію проекту. А потенційним співзасновникам він допомагає дізнатися про цікаві проекти, в яких можливо реалізувати свій потенціал.

АЛГОРИТМ РОБОТИ

Комфаунд володіє низкою спеціальних сервісів, які допомагають вам у запуску успішного проекту
Реєстрація в пару кліків

Ви можете дуже швидко зареєструватися як Проект або Кофаундер, або ж в один клік розмістити Позицію - частка вашого проекту в %.

Легкий пошук

Легкий пошук за допомогою фільтрів допомагає швидко знайти те, що вам потрібно.

Обирайте найкращих

Серед усіх можливих проектів та кандидатів у співзасновники, обирайте найкращих та укладайте з ними партнерську угоду, яка буде розроблена спеціально для вас найкращими юристами спільноти.

Всі види партнерських угод

Ми маємо всі види партнерських угод. Кожна людина індивідуальна і для кожного потрібні свої слова, які закріплять угоди, які не захочеться порушувати.

Спільнота

Ми зробили платформу та розвиваємо спільноту ідейних людей, які прагнуть розвиватися та створювати нове разом.

Безкоштовна версія

Для того, щоб ви відчули користь такої системи, зараз ми зробили її безкоштовною. Виставляйте проекти, знайомтеся та об'єднуйтесь, а ми допоможемо вам у цьому та надамо всі необхідні інструменти.