• Зарегистрируйтесь как Партнер

    Если у вас хорошие бизнес-навыки, но пока нет проекта, смело регистрируйтесь как Партнер. Здесь вы точно найдете подходящую команду!

  • Доля в проекте (%)

    Если у вас есть проект и вам не хватает ключевой компетенции за которую вы готовы отдать долю от владения или от прибыли своего проекта - регистрируйте сразу через размещение доли проекта.

  • Проект

    У вас есть проект, но вы пока не готовы делиться его долей? Ничего страшного, просто регистрируйтесь в нашем списке проектов. Это поможет популяризировать его среди активной бизнес-аудитории.

Не знайшли відповідь на питання?

Не проблема! Напишіть нам.

Контакти

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ(FAQ)

Платформа Comfоund створена для пошуку і об'єднання підприємців і тих людей, які хочуть перейти від найманої праці до самостійної бізнес-діяльності.
На Комфаунд ви можете зареєструватися як "Партнер" - людина з навичками, резюме та портфоліо, а також "Проект" - сторінка з описом вашого бізнесу або ідеї, який може розміщувати "Оголошення" про "частках (%) проекту. "Частка (%) проекту" - це оголошення Проекту про те, що ви готові віддати частину володіння своїм проектом або частину від прибутку в обмін на ключові компетенції "Партнера".
Щоб зареєструватися та мати можливість створити свій власний бізнес-проект, не потрібно мати команду. Зареєструйтеся та, якщо вас вибрали для участі в "Проекті", у вас буде можливість приєднатися до інших талановитих підприємців. 
Якщо у вас немає бізнес-ідеї, потрібно мати талант, ключову компетенцію, ресурси або зв'язку. Ми зосереджуємося на підприємницький хист, а не на бізнес-ідеї. Ми вважаємо, що те, що дійсно характеризує хорошого підприємця - це здатність втілювати в життя будь-яку бізнес ідею, а також уміння долати всі перешкоди, що виникають на його шляху.
Натисніть на кнопку «Реєстрація», після чого система запропонує вам вибрати формат аккаунта. Виберіть «Партнер», якщо хочете знайти компанії, або «Проект», якщо хочете привернути до свого бізнесу талановитих і відповідальних співробітників. Заповніть поля «Логін», «Електронна адреса» і «Пароль», поставте галочки у відповідних віконцях і натисніть «Зареєструватися». * Так само можна авторизуватися за допомогою вже існуючих облікових записів Facebook і Google.
Це перша інформаційна частина вашого особистого кабінету, яка відображає основні статистичні дані за чотирма пунктами: кількість поданих проектів, обрані позиції, оповіщення про оновлення в позиціях і тарифи.
Чим більш повною буде інформація, тим вище відсоток навичок і рівень довіри партнерів до вашого аккаунту. Заповніть основні поля: ім'я, електронну адресу, дату народження, телефон, виберіть сектор економіки, в якому хотіли б розвиватися і опишіть роль, яку хотіли б виконувати. У вас також є можливість додати короткий опис про вас, як про фахівця, доповнивши його медіафайлами - відео або аудіо. Після заповнення всіх полів (зі знаком * - обов'язкові), поставте «галочку» для прийняття правил і політики системи, після чого натисніть «Зберегти налаштування».
Це основна інформація про вас, за кожну групу даних (фото профілю, номер телефону і т.д.) система нараховує 5 або 10 відсотків. Мінімально допустимий поріг - 50%, після «набору» яких ваш профіль буде активований.
Так, заповніть всі поля, максимально докладно описавши свої кар'єрні досягнення і будь-які практичні і теоретичні навички, якими володієте. * Ви можете скористатися системною функцією «Менеджер резюме», щоб завантажити вже готовий документ (у форматі .pdf)
У верхній панелі меню натисніть «Частки в проектах». Система відкриє вам доступні проекти, дізнатися докладніше про кожен з яких ви зможете, перейшовши на сторінку. Зверніть увагу на зручні фільтри в лівому меню - скориставшись ними, ви зможете звузити радіус пошуку до певної країни, економічного сектора, типу пропозиції, допустимої частки співзасновництва і т.д.
Ми рекомендуємо уважно вивчити всі параметри проекту, при необхідності задавши додаткові питання за допомогою кнопки «Зв'язатися з проектом». Якщо всі запропоновані умови вас влаштовують, натисніть кнопку «Подати заявку на проект». * Подавати заявки можуть користувачі, рівень навичок яких 50% і вище.
Натисніть на кнопку «Реєстрація» у верхньому правому кутку головної сторінки, після чого відкриється системне вікно. Вам слід вибрати тип облікового запису «Проект», після чого заповнити всі інформаційні віконця: логін, електронна адреса, пароль і назву організації (це може бути умовне найменування). Потім підтвердіть капчу, прийміть умови системи (поставте «галочку») і натисніть кнопку «Зареєструватися».
Перейдіть в меню «Профіль компанії» і заповніть всі запропоновані системою позиції: назва, електронна адреса, економічний сектор та ін. Додайте максимально докладний опис проекту (його можна супроводити медіафайлами). В поле «Інша інформація» вкажіть річний обсяг продажів, потім (при наявності) розмістіть посилання на соціальні мережі, після чого введіть адресу проекту (юридична або фактичне розташування). Не нехтуйте фото- і відео-описом - так вам вдасться візуалізувати ваш проект і зробити його більш привабливим для партнерів. * Символом * відмічені обов'язкові до заповнення поля
Ви можете додати акаунти учасників вашого проекту, позначивши допустимі межі для кожного з них. Це можуть бути зареєстровані в системі користувачі (існуючі або нові). Член команди - це ваш партнер, інформацію про якого Ви можете додати в профіль проекту. Ім'я, прізвище, позиція/посада, досвід і фото - основні дані, доповнити які можна посиланнями на соціальні мережі і невеликим описом.
Це той відсоток матеріального участі, який ви б хотіли отримати від умовного партнера. Детально опишіть умови, вказавши економічний сектор, тип позиції вашого проекту (бізнес-план, ідея і т.д.), після чого заповніть всі поля в розділі «Інша інформація», а саме: пропонований вами % частки в проекті, інформація про вас, як про засновника, гендерні переваги (пол), об'єм вкладень вас, як засновника (виберіть відповідний пункт у списку), кваліфікаційні можливості, функціональні обов'язки та навички шуканого партнера. На завершення заповніть географічні параметри проекту і натисніть «Опублікувати позицію».
Вам слід спочатку розмістити проект і додати всю інформацію про нього, після чого дочекатися відгуків від потенційних партнерів. Ті, хто бажають стати учасниками вашого проекту, будуть відображатися в графі кабінету «Всі заявники». При необхідності ви зможете застосувати фільтри або додати того чи іншого кандидата в обрані позиції (відображаються в графі «Збережені»).
Після активації проекту ви зможете управляти тарифами, відстежувати проведені операції і змінювати стандартні налаштування профілю.

Общие запросы

Після активації проекту ви зможете управляти тарифами, відстежувати проведені операції і змінювати стандартні налаштування профілю.
Вам слід спочатку розмістити проект і додати всю інформацію про нього, після чого дочекатися відгуків від потенційних партнерів. Ті, хто бажають стати учасниками вашого проекту, будуть відображатися в графі кабінету «Всі заявники». При необхідності ви зможете застосувати фільтри або додати того чи іншого кандидата в обрані
позиції (відображаються в графі «Збережені»).
Це той відсоток матеріального участі, який ви б хотіли отримати від умовного партнера. Детально опишіть умови, вказавши економічний сектор, тип позиції вашого
проекту (бізнес-план, ідея і т.д.), після чого заповніть всі поля в розділі «Інша інформація», а саме: пропонований вами % частки в проекті, інформація про вас, як про засновника, гендерні переваги (пол), об'єм вкладень вас, як засновника (виберіть відповідний пункт у списку), кваліфікаційні можливості, функціональні обов'язки та навички шуканого партнера. На завершення заповніть географічні параметри проекту і натисніть «Опублікувати позицію».
Ви можете додати акаунти учасників вашого проекту, позначивши допустимі межі для кожного з них. Це можуть бути зареєстровані в системі користувачі
(існуючі або нові). Член команди - це ваш партнер, інформацію про якого Ви можете додати в профіль проекту. Ім'я, прізвище, позиція/посада, досвід і фото - основні дані, доповнити які можна посиланнями на соціальні мережі і невеликим
описом.
Перейдіть в меню «Профіль компанії» і заповніть всі запропоновані системою позиції: назва, електронна адреса, економічний сектор та ін. Додайте
максимально докладний опис проекту (його можна супроводити медіафайлами).
В поле «Інша інформація» вкажіть річний обсяг продажів, потім (при наявності) розмістіть посилання на соціальні мережі, після чого введіть адресу проекту (юридична
або фактичне розташування). Не нехтуйте фото- і відео-описом - так вам вдасться візуалізувати ваш проект і зробити його більш привабливим для партнерів.
* Символом * відмічені обов'язкові до заповнення поля
Натисніть на кнопку «Реєстрація» у верхньому правому кутку головної сторінки, після чого відкриється системне вікно. Вам слід вибрати тип облікового запису «Проект», після чого заповнити всі інформаційні віконця: логін, електронна адреса, пароль і назву організації (це може бути умовне найменування). Потім підтвердіть капчу, прийміть умови системи (поставте «галочку») і натисніть кнопку «Зареєструватися».
Ми рекомендуємо уважно вивчити всі параметри проекту, при необхідності задавши додаткові питання за допомогою кнопки «Зв'язатися з проектом». Якщо всі
запропоновані умови вас влаштовують, натисніть кнопку «Подати заявку на проект».
* Подавати заявки можуть користувачі, рівень навичок яких 50% і вище.
У верхній панелі меню натисніть «Частки в проектах». Система відкриє вам доступні проекти, дізнатися докладніше про кожен з яких ви зможете, перейшовши на сторінку.
Зверніть увагу на зручні фільтри в лівому меню - скориставшись ними, ви зможете звузити радіус пошуку до певної країни, економічного сектора, типу пропозиції, допустимої частки співзасновництва і т.д.
Так, заповніть всі поля, максимально докладно описавши свої кар'єрні досягнення і будь-які практичні і теоретичні навички, якими володієте.
* Ви можете скористатися системною функцією «Менеджер резюме», щоб завантажити вже готовий документ (у форматі .pdf)
Це основна інформація про вас, за кожну групу даних (фото профілю, номер телефону і т.д.) система нараховує 5 або 10 відсотків. Мінімально допустимий поріг -
50%, після «набору» яких ваш профіль буде активований.