Educational Project Young Leaders School

Company Overview

  • Company Size 0
  • Posted Jobs 1
  • Viewed 188
  • Categories Наука, Образование

Company Description

Короткий опис проекту

YLS — це лише перший крок у майбутнє, де  інтеграція із  найкращими  навчальними платформами  світу та  онлайн-технології разом із технологіями AI , а також  створення власних проектів різних профільних напрямків та вивчення іноземної мови змінять життя  вашої дитини назавжди!
Наша школа прагне виховати у майбутніх лідерів ( 6- 18 років), діяльну любов до природи.

Еко-Проект, який включений у навчальну програму , стане першим кроком до відновлення екосистеми!
Батьки і діти залучаються до взаємоДії і мають змогу відчути підтримку. Як важливо в час інформаційних технологій бути поруч онлайн 👪!
Це можливо із YLS!

Нотатки

Увага! Проект тільки  у процесі розробки, тому шукаю партнерів для  подальшої співпраці та готовністю долучитися до розвитку проекту із плановим виконаннм завдань та  фінансовою підтримкою ( до $5, 000) , так як більша частина проекту уже оплачується мною. Відносини сторін  заключаються  певним  юридичним  договором на основі узгодження умов обидвох сторін.

Вимоги до партнерів
Проект глобальний, тому шукаю людину, яка має загальне поняття про процес навчання дітей(від 6- 18 років) STEM, комп ютерних технологій, робототехніки і тому подібного, загальне поняття про бізнес- процеси освітнього проекту.

Обов язки та умови співпраці ( пізніше узгоджуються детальніше) 
Початкові обов язки від партнерів – заповнювати онлайн- платформу( розроблена індивідуально) контентом – надається адміністративний доступ після підписання договору, вкладає свою  певну фінансову частину ( також на основі узгодження бидвох сторін договору) і після успішого завершення проекту отримує відсотки від заробітку, сума та терміни яких також обговорються перед початком співпраці і підтверджується юридично.