БОСІ
100000 USD
84
БОСІ

БОСІ

MVP

6 месяцев назад by Микита

Ідея проекта

Бренд БОСІ був створений в Києві на початку 2019 року.


Свою першу пару босо-взуття я придбав приблизно за півроку до створення БОСІ. Відчувши на собі переваги та комфорт такого взуття, я помітив, що про таку чудову річ знає досить мало людей. Ідея створення БОСІ з'явилася після того, як стало зрозуміло, що світовий ринок босо-взуття тільки починає свій розвиток, та існуючих брендів ще зовсім небагато. Але, не дивлячись на це, попит на таке взуття був досить великий, що дало розуміння існування у споживачів інтересу до такого взуття.


Вперше я почув про босо-взуття від американського хіропрактора, який рекомендував його використання для зміцнення стоп та поліпшення постави. Таке взуття мене зацікавило, і я почав читати матеріали та дослідження на тему ходьби і бігу босоніж. Сучасні наукові роботи, дійсно, підтверджують користь від використання босо-взуття.


Завданням бренду є підвищення обізнаності людей про здоров'я стоп та всього тіла. Наші стопи є унікальним витвором мистецтва з такою ж кількістю нервових закінчень, як і на ладонях. З традиційним, негнучким взуттям, що має товсту підошву ми виключаємо з роботи механізм пропріоцепції, що є розумінням нашого тіла поверхні, на якій ми перебуваємо. На лімбічному рівні це призводить до підвищення рівню стресу в організмі, гіршій рівновазі, порушенням біомеханіки руху та розвитку численних патологій стоп.


Наші стопи є фундаментом нашого тіла, стан здоров'я яких важко переоцінити у його вкладі в загальне самопочуття. Тому ми впевнені, що профілактичне чи постійне носіння босо-взуття зміцнить ваші стопи, покращать баланс та координацію, а босо-взуття стане вашим найкомфортнішим взуттям!

Аналіз ринку

Світовий ринок босо-взуття становить приблизно $3 млрд на рік. За прогнозами, босо-взуття може зайняти від 3% до 4% від загального ринку взуття. В середньому, ринок взуття зростатиме на 6% в найближчі роки. Ключовими ринками для нас будуть: Україна, Північна Америка та країни ЄС. Продавати взуття будемо зі складів в Португалії, Україні та через дистриб’юторів у США.

Графік освоєння інвестицій

Перший фінансовий рік інвестиції — освоєння $90,000

Другий фінансовий рік інвестиції — освоєння $10,000

Рентабельність та інші фінансові показники

Собівартість виробництва = 761.77 ₴ ($19.04)

Загальна собівартість = 921.77 ₴ ($23.04)

Націнка = 2,578.23 ₴ ($64.46)

Маржинальність = 70%

Інформація про власника
Телефон
Пошта
nik@bosi.store
Посилання проекту
Країна
Ukraine
Стадія проекту:
MVP
Досвід власника:
3 роки
Частка в проекті:
41-50%
Що вкладає власник:
Ідея
Бізнес-план
Перші клієнти
Бренд
Інтернет-магазин
Необхідні інвестиції (USD)
100000 USD
Сектор економіки
Легка промисловість і індустрія моди
Виробництво
Спорт
Споживчі послуги і товари
Роздрібна торгівля
Фітнес
Які навички шукаєте:
Виробництво босо-взуття
Дизайн та розробка
Команда проекта
Микита Засновник +380971119811 / nik@bosi.store
Катерина Маркетолог kateryna.teleshova@bosi.store